Müşteri Hizmetleri

TAŞIMA ve TESLİMAT KOŞULLARI

TESLİMAT KOŞULLARI

 

TESLİMAT KOŞULLARI 

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 3 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. 

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. 

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0212 252 35 82 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ’den destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir. 

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. 

KARGO SÜRECİ 

• Adrese teslimatta tüm kargolar Duru Post Kargo aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir. 

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya anlaşmalı kargo şirketimizin sitesinden ulaşabilirsiniz. 

** DURUPOST Kargo takibi için; http://www.durupost.com adresinden "Gönderi Takibi " Bölümünden Kargo Takip Numaranız yardımıyla yapabilirsiniz. 

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ 

Adres değişikliği taleplerinizi 0212 2523582 ve 0532 4780905 numaralı ücretsiz destek hattımızdan, siparis@balyaorganic.com adresine mail atarak veya "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Mesajlar" bölümünden iletebilirsiniz. 

KARGO FİRMALARI 

• DURUPOST KARGO 


STANDART TAŞIMA ÜCRET BEDELLERİ 

• DURUPOST AYNI GÜN TESLİM FİYATI: 11 TL 

• DURUPOST KARGO  FİYATI: 7,90 TL

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.